O nás

Vítame Vás na našej internetovej stránke www.kabelkynet.sk Už 13 rokov s Vami. Dlhší čas sme skúmali, čo dámy naozaj milujú a čím sa môžu pýšiť. Zistili sme, že naozajstným uspokojením každého človeka pri nákupe je kvalitný a cenovo dostupný tovar, ktorý je v súlade s módnymi trendami. Neustále smerujeme k lepšiemu a kvalitnejšiemu výberu tovaru. Výsledkom nášho úsilia je, že v našom obchode nájdete produkty  z kvalitných značkových a talianskych dielní. Za celých 13 rokov fungovania sa už tisíce našich zákazníčok presvedčilo, že trendový vzhľad kabelky určuje postavenie dámy  v spoločnosti.

PRAVÁ KOŽA  je veľmi kvalitný materiál a vo svojej podstate vydrží pri nosení minimálne desaťkrát dlhšie ako EKO-KOŽA. Z tohto dôvodu sa venujeme prevažne výrobkom z pravej kože, pretože kožené výrobky majú tú vlastnosť, že sa dokážu prispôsobiť chladu a teplu a taktiež nepraskajú.

Dlhoročnou  skúsenosťou v oblasti výrobkov z pravej kože sa snažíme uspokojiť každého zákazníka, ale začiatky neboli ľahké. Postupnými krokmi sme sa dopracovali k tomu, že sme jedným z najväčších predajcov kožených kabeliek v Českej republike a na Slovensku. Najpodstatnejšie je, že naše produkty sa šijú v talianských firmách, kde si ich aj navrhujú.  

Preto veríme, že naša snaha ponúknuť naozaj kvalitný produkt uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka a stane sa súčasťou tisícky spokojných klientov, ktorí už na našom internetovom obchode nakúpili. 

top